Czyszczenie tapicerki samochodowej

Czyszczenie tapicerki meblowej

Ozonowanie

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów

CENNIK

Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej obsługi? Dobrze trafiłeś!

Zapraszam do kontaktu.

Kobi Cleaning

Tel: 500704776

Email: kontakt@czyscimy.zgora.pl

Stanisława Moniuszki 8b, 65-409 Zielona Góra

Nazywamy się Kobi Cleaning i jesteśmy nowoczesną, przyjazną oraz prężnie działającą firmą na rynku. Nasze usługi kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorców, a także instytucji publicznych. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem tapicerek samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Nasza oferta obejmuje także kosmetykę zewnętrzną samochodu oraz przygotowanie pojazdu pod sprzedaż.

Ponadto oferujemy pranie tapicerki meblowej, a także czyszczenie dywanów i wykładzin, mycie okien oraz sprzątanie biur i mieszkań. W naszej pracy stosujemy profesjonalne środki czystości oraz sprzęt renomowanych producentów.

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi wraz z dojazdem do klienta. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie i dostosowywane do potrzeb interesanta. Swoje zadania wykonujemy z pełnym oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Stawiamy przede wszystkim na jakość, tak, aby klient w przyszłości ponownie wybrał naszą markę i mógł z czystym sumieniem polecić nas swoim znajomym.

Obszar

Siedziba w Zielonej Górze. Działamy w całej Polsce.

Współpraca z Kobi Cleaning to pewność, że zlecone zadanie będzie wykonane terminowo i solidnie. Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach. Zadowolenie klientów to dla nas priorytet.

Pamiętaj, będziemy wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Wystawiamy faktury VAT, możliwość platności kartą.

Wybierz profesjonalizm! Wybierz Kobi Cleaning!

Zespół Kobi Cleaning

Cennik

Nie obawiaj się zadzwonić do nas, by sprawdzić, czy ceny, które podaliśmy na stronie są prawdziwymi cenami. Może wstawiliśmy je, by konkurencja łamała głowę, dlaczego przy takich cenach mamy mnóstwo zadowolonych klientów? ;)

Cennik

Zapraszam do obejrzenia części naszych realizacji.

Galeria